fbpx
deMens.nu

Onze vrijwilligers verdienen een complimentje

Tijd, energie, passie

Met tijd, energie en ongeëvenaarde passie kruiden onze vrijwilligers het recept van deMens.nu. Meer dan 1000 mensen omarmen vrijwillig het verzorgen van vrijzinnig humanistische plechtigheden, ondersteunende gesprekken en boeiende activiteiten. Als organisatie koesteren we onze vrijwilligers en streven we ernaar hen optimaal te ondersteunen met kwalitatieve opleidingen en inspirerende ontmoetingsmomenten. Op deze complimentendag zetten we onze waardering graag nog eens extra in de verf: Onze oprechte dank voor jullie grenzeloze inzet!

Een gevoel van thuiskomen

“De positieve reacties van de nabestaanden na een plechtigheid, en dus ook hún goed gevoel, werken motiverend. Steeds weer andere mensen ontmoeten en een unieke, gepersonaliseerde tekst schrijven, blijf ik boeiend vinden. Evenals de andere activiteiten waaraan ik meewerk, zoals de jaarlijkse herdenking in Westlede, de Babbelsoep en de Dag van de Gevangenisbezoeker in samenwerking met de Interlevensbeschouwelijke Werkgroep Gent. En last but not least, de warme en inspirerende contacten met de collega’s, zowel consulenten als vrijwilligers. Daarom doe ik het.” Vrijwilliger Christine

“De sfeer die er heerst, zorgt ervoor dat ik steeds een gevoel van thuiskomen heb. Het is een gezellig huis, de koffie staat klaar als je binnen komt. Ik kan er met mijn vragen terecht, er is altijd wel iemand die tijd voor me maakt. Je krijgt er vertrouwen, vrijheid in je vrijwilligerswerk, en er zijn heel wat mogelijkheden om je te ontplooien.” Vrijwilliger Eva

“De gemoedelijkheid van vrijwilligerswerk ligt daarin dat er een wederzijdse dankbaarheid is. Dat creëert een aangename werksfeer. Het is ook fijn om buiten het commerciële systeem te werken en aan zingeving bij te dragen. De vrijzinnige waarden en thema’s liggen me nauw aan het hart.” Vrijwilliger Britt

Lees meer getuigenissen in onze rubriek ‘Vrijwilligers van bij ons’.

 

Ook zin?

Heb je ook zin in een waarde(n)vol engagement?

Meld je aan