fbpx
deMens.nu

Onze vrijwilligers: de helden van onze huizen

Vandaag, op 27 februari start de week van de vrijwilliger waarbij alles in teken staat van de mensen die organisaties als de onze maken tot wat ze zijn. deMens.nu en onze huizenvandeMens tellen ondertussen meer dan 700 vrijwilligers die allen een groot deel van hun tijd doneren om onze consulenten bij te staan in onze dienstverlening. Of het nu om gesprekken, plechtigheden, evenementen, etc. gaat, keer op keer zorgen onze vrijwilligers er mee voor dat hulp wordt geboden, daar waar het nodig is.

Om hen te bedanken leggen we onze vrijwilligers de komende weken in de watten met kaartjes, kleine attenties, etentjes, avonden rond de vuurkorf en verrassings- en wandeltochten.

Kriebelt het om zelf ook vrijwilliger te worden? Bezoek dan eens onze vrijwilligerspagina. Daar kun je je vrijblijvend aanmelden om het huisvandeMens in jouw buurt te ondersteunen. Een consulent neemt dan contact met jou op om te kijken waar jij jouw steentje kan bijdragen.

WORD VRIJWILLIGER

Vrijwilligers van bij ons

In het deMens.nu Magazine kun je elke editie een interview lezen met één of meer vrijwilligers van bij ons.

LEES HIER DE INTERVIEWS