fbpx
deMens.nu

Week van de Vrijwilliger 2021

Eén week per jaar worden vrijwilligers in Vlaanderen in de bloemetjes gezet. Deze keer is dat van 27 februari tot en met 7 maart.

Bij deMens.nu en in de huizenvandeMens zijn heel wat vrijwilligers dag in, dag uit in de weer. Zij ondersteunen onze ambitieuze organisatie, die nooit zo ambitieus zou kunnen zijn zonder hun talrijke hulpvaardige handen. Daarom willen wij hen elke dag op handen dragen zoals zij dat met ons doen. Hun inzet en enthousiasme is voor ons echt van onschatbare waarde.

Die appreciatie drukken we uit in respect voor onze vrijwilligers. Iedere vrijwilliger is bij ons gelijkwaardig en kan zichzelf zijn, en zijn, haar of hun beste beentje voorzetten in een warme, solidaire cultuur die bol staat van de waardering.

Ben jij een vrijwilliger, bij ons of elders? Dan zeggen we het graag nog eens, want het kan nooit genoeg gezegd worden:

DANK U.

We zijn blij dat je er bent.

Lees meer over onze vrijwilligers