fbpx
deMens.nu

Aan al onze vrijwilligers: bedankt!

Vandaag, op de dag van de vrijwilliger, zetten wij onze eigen vrijwilligers in de bloemetjes.

De huizenvandeMens en deMens.nu kennen vandaag meer dan 700 vrijwilligers verdeeld over Vlaanderen en Brussel. Ze ondersteunen ons bij plechtigheden, gesprekken, evenementen en tal van andere zaken. Kortom, ze zijn een onmisbare schakel in onze werking.

Daarom kregen onze vrijwilligers deze week allen een cadeautje toegestuurd. Dat doen we om hen te bedanken voor alles wat ze voor ons in het afgelopen jaar gedaan hebben.

Wil je zelf vrijwilliger worden? Je bent meer dan welkom! Via deze pagina kun je je aanmelden voor een kennismakingsgesprek. Onze collega’s helpen je dan verder met het invullen van jouw vrijwilligerstraject.

WORD VRIJWILLIGER